13. 3. 2017

13 / 3 / 2017

Ahoj ahoj ! Tak jak jsem vám minule psala ať pošlete hezké počasí do Stockholmu, tak z toho byl sníh na celý týden ... Takový odporný dny probudit se do zasněženého rána, chumelení a -4°C v březnu. Každopádně teď přes víkend se to obrátilo a konečně se nám vystoupaly teploty až do plus 7 jupiii :D 
S Amadeusem jsme si udělali výlet po Lidingö, dokonce jsem zjistila že jedna hezká kavárnička je jen kousek ode mě a to jsem o tom vůbec nevěděla. Taky teď plánujeme dovolenou na léto. Konečně jsme se rozhodli, že teda poletíme na Kretu, ted už jen najít nějaký fajn hotel který nestojí miliony ale zároveň není špinavý a ošklivý :D
O víkendu jsem byla se ségrou na brunch ve městě v mém oblíbeném pom och flora ♥. Měly jsme jít i s Karlee a Toni, ale holky byly po párty a tak si trochu pospaly. Taky plánujeme rozlučkovou party pro Karlee, která brzy odletí zpátky do Canady.  
Mně za chvilku začnou měsíce návštěv a docela se těším :) Jako první přiletí Víťa přes velikonoce. No konečně taky po čtyřech a půl letech se za mnou podívá. V květnu přiletí naši a v červnu přiletí moje vlastníce Terezka ! 
Jooo a taky se teda musím pochlubit, ale zítra to budou přesně dva týdny bez sladkostí !!! huráá pro mě ! :) Ani nemám na čokošku chuť a to se A. nacpával různýma godis dobrotama celý víkend. A já? ani jsem se na to nekoukla. Tak. 


1 komentář:

  1. Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))
    Veľmi rada si prečítam každý tvoj nový príspevok, čím ďalej tým zaujímavejšie články.:)

    Môj BLOG-KLIK¦

    OdpovědětVymazat