7. 8. 2016

07 / 08 / 2016

Ahoj všichni !! Další týden za náma a u mě se stala veliká novinka. Skončila jsem v práci ! Ještě mám měsíc výpovědní lhůtu. Sice jsem to plánovala trochu jinak - dostala jsem nabídku práce, kterou jsem bohužel musela odmítnout kvůli mé výpovědní lhůtě. Každopádně ve školce můžu pořád dělat 'brigádu' kdyby náhodou .. ale je fajn, že už jsem se odhodlala a dala výpověď. I když mi to trvalo - přemýšlení po nocích. Ale Všichni jsou na mé straně a tak vím, že jsem udělala dobře. !!

Jinak už jsem samozřejmě začala v práci. Tenhle týden jsem byla jen s Lillie a Joel nám pomáhal (syn od jedné naší kolegyně). Měli jsme jen 7 dětí a v pátek dokonce jen 5. Takže to docela rychle utíkalo a byl to takový pohodový týden. 
Jeden den jsme s Lillie šly spolu na večeři do města a na drink do TGI Fridays ! což bylo příjemné odreagování - i pro Lillie která pracovala celé prázdniny.. CHUDÁK
V pátek jsem měla takový klidný večer. Amadeus byl s klukama, ségra je v česku a všichni ostatní měli svoje plány. Mně se to hodilo, alespoň jsem pořádně uklidila celý byt. Taky jsem upekla fazovolé brownies !! pokud jste nezkoušeli - je to mňamka - tady najdete recept !! 
No a sobotu jsem už ráno zašla do gym a zbytek soboty a neděle jsem byla s Amadeusem. Konečně jsme dokončili první sérii ZTRACENI - teda když umřel Boone už v první serii, to jsem nebyla moc šťastná. Ani bych nečekala, že mě to tak chytne. Jen jsem A. slíbila, že se na to budeme dívat spolu a tak teď musím počkat na něj :( 

Zítra už musím zase do práce, ale pravděpodobně to bude klidný týden. Nebudeme mít tolik dětí, takže v pohodě. Taky přiletěla Týna z Hradce, tak se těším až se uvidíme. V neděli se pak vrátí ségra. Amadeus asi s taťkou o víkendu na summerhouse, takže budu mít dámskou jízdu :D už se těším ! 
Hezký zbytek léta ! ahoj. 

zdravé fazolové brownies ♥Žádné komentáře:

Okomentovat