18. 5. 2016

18 / 05 / 2016

Po více než dvou týdnech jsem teda zpátky :D Měla jsem toho teď opravdu hodně. Byly tady naši na týden, což bylo moc fajn - já jsem zase poznala místa Stockholmu, o kterých jsem ani nevěděla :D byli jsme v muzeu ve kterém jsem nikdy nebyla :D byli jsme nakupovat, naši dokonce byli v Helsinkách (no tam jsem taky nikdy nebyla, haha !!) jeli jsme s Amadeusovou mamkou na výlet a taky měli společný oběd.. No a taky jsme pořádně fandili hokeji :)
Hned po jejich odletu mě čekal opravdu náročný týden ... hned v úterý jsme se ségrou jeli na eurovision semifinale taky jsem měla hodně práce, meetingy a taky chci stíhat posilovnu, takže žádná sranda. Vlastně až dneska jsem si mohla trošku odpočinout a to bych to měla napsat ještě v uvozovkách, protože jsem místo v 9.00 začínala v 7.30 a ono se vám moc ráno nechce vstávat, když dva dny po sobě přijdete vyřízení z posilky v 10 večer domů :D ... no ale tak, přezila jsem to ! 
Minulý víkend byl taky docela náročný a to jsem si říkala, jak budu odpočívat. Celý víkend jsem byla s Amadeusem a to není žádná sranda, protože se nikdy nedostaneme do postele v normální čas a taky v normální čas nevstáváme :D v sobotu jsme se koukali na eurovision song a teda musím za sebe říct, že ta píseň co to vyhrála, se mi vůůůůbec nelíbila. Pak tady byly holky z Lidingö a ségry týpeček se zastavil s kámošem :D no a konečně po prospané neděli a po A. odchodu domů, jsem tu mohla konečně uklidit tak, aby to vypadalo zase jako na bytě :D 
Zítra mě zase čeká dlouhý pracovní den s Caroline a v pátek přiletí ségry rodiče.No a já strávím zbytek týdne s Amadeusem :) jooo a příštý středu mě konečně čeká návštěva kadeřníka !! už se opravdu nemůžu dočkat :) 
Jinak nic nového tady není. Budu si muset naplánovat jak poletím na dovolenou do Česka a taky chceme někam letět s Amadeusem. Takže uvidím co a jak :) zatím se mějte, ahoj ! 

Žádné komentáře:

Okomentovat