17. 1. 2016

It's cold ! 

U nás je taková zima !! poslední dny -13°C, žádná sranda, dokonce nosím i super teplé rukavice, šál a čepici (což, co si budeme, moc ráda nenosím :D) A když se podívám na předpověď počasí, nevypadá to, že by nechtěla zima ustupovat.. :( 
A to nemluvím o tom, že ve školce to není o moc lepší... přes vánoční prázdniny se pokazil celý kotel a tak máme uvnitř taky zimu (protože +10°C není moc teplo :O) podle pravidel by měla být školka . zavřená alespon do doby než bude +17, ale Anna moc nevypadá, že by se jí chtěla zavřít.. no a takhle jsme tam mrzli celýýý týden. I když v pátek už konečně přišel nějaký opravář. Tak snad se to přes ten víkend alespoň vylepšilo..

Taky jsem konečně začala chodit do posilovny a jíst pořádně ! (2 celé týdny bez sladkostí - yaaay :D a to jsem si nedala ani tu super mňami semlu s holkama :) 
Přes týden bývám s Amadeusem a v pátek jsme se ségrou konečně vyrazily tančit. Jen my dvě :) Po cestě domů jsem ještě domluvila s Amadeusem a Rasmusem, že se staví na 'afterparty' :D a tak jsme se do postele dostali někteří až v 7 hodin ráno ... ehm :D ale musím uznat, že to byla fun ! I když, v sobotu to taková sranda už nebyla. 
No momentálně dělá ségra snídani a potom půjdeme do posilky. Odpoledne buď zajdu se Zuzkou na kafe, nebo udělám veliký úklid a budu odpočívat :D stejně je tam zima ! 


Žádné komentáře:

Okomentovat