22. 11. 2015

22/11/2015

Ahoj ! jako první chci napsat - všechno nejlepší k dnešním narozeninám mojí sestřenici Lucii a zítřejším narozeninám mému taťkovi :) 
Před náma je poslední týden v listopadu a já musím začít nakupovat dárky k Vánocům !! Není to zrovna nejlehčí neboť tu máme varování na velké shopping centra (proti teroristům) a taky není super příjemný pocit, když jdete na gamlastan a vidíte těžkooděnce jak hlídájí všude možně s nějakým samopalem v ruce ! Každopádně kluk, kterého během týdne zatkli kvůli podezření terorismu, je nevinný a je zase venku. Naštěstí se tady nic nestalo, tak snad to tak i zůstane :)
Tenhle víkend jel A. na chatu se svým tátou, tak jsem měla dívčí víkend :D v pátek jsme s holkama šly tančit :) V sobotu jsme se ségrou šly na oběd do města a pak se podívat na její budoucí nový telefon :D Potom jsme si stáhly pár filmů a udělaly si super večeři doma :) Takže jsme měly takový klidný sobotní večer. No a dneska jsme šly ještě s Verčou do města na radnici, projít gamla stan (mají tam vánoční trhy :) ) a na kafe do espressa :)
Ségra musela docela brzo do Lidingö, protože hlídá, Verča se jela domů učit a tak jsem si to doma aspoň uklidila, zapla si televizi a čekám až mi za chvilku zavolá A. :D 
Ségra už konečně dostala svojí bankovní kartu a tak hned potom, co se vrátí z Åre půjdeme spolu do gym ! ať nejsem uplný balón předtím, než přiletím do Česka :D tak zatím ahoj !Žádné komentáře:

Okomentovat