27. 9. 2015

27/9/2015

Ahojte ! Dostala jsem dotaz, jestli má ségra blog nebo instagram :) má obojí a tady je odkaz na blog a tady odkaz na instagram :)

Tak si představte, že plánuje párty na pátek... všechno vám vychází až do doby, kdy to trošku přeženete a usnete na gauči dřív, než se dostanete do víru velkoměsta :D Chudák Kristýna, musím jí příště opravdu vzít do doho města :D .. V sobotu jsme se potkaly se Zuzkou a všechny jely lodí na Djurgården. Chtěly jsme jít do Gröna Lund, ale už je zavřeno :( takže jsme si daly kafe, mačkaly se v šalině, prošly jsme se domů, udělaly si zdravé banánové palačinky a koukaly na filmy :)
Dneska jsme se ségrou jely do Lidingö na loppet (to je víkend, kdy jsou různé běžecké soutěže od 5km až do 15km, pro ženy, muže i děti ) dneska běžela Alissa, ale i Alfred, tak jsme se jely podívat. Bylo to docela fajn ! počasí je tu pořád krásné, takže se dá být venku a můžu si užívat poslední dny balerínek :D
Ve školce to šlo taky tenhle týden v pohodě a tenhle týden bude rodičovská schůze, kde budeme mít 'minikurz' na první pomoct pro učitelky i rodiče. Tak uvidíme, jak to všechno půjde :) brzy se zase ozvu, ahoj !! 
Taky přeju všechno nejlepší tetě Šárce a mojí mamce k narozenináám ♥ 
Žádné komentáře:

Okomentovat