16. 8. 2015

Zpátky ve Stockholmu

Ahoj !! tak po měsíci prázdnin v Česku jsem zpátky ve Stockholmu. Musím uznat že celý červenec utekl jako voda a do práce se mi teda vůbec nechtělo. O to víc se mi nechce, když tu máme tak krásné počasí !! ♥ Celé dny je sluníčko a teplo (dobře, není to takové teplo jako máte vy v Česku, ale na Švédsko je i těch 25°C ve stínu super !! )

První dny jsem sama sebe přemlouvala, ať už si konečně vybalím.. k vybalování mě donutilo až když jsem hledala zapalovač na kamna, který jsem stejně nenašla, ale zorganizovala jsem si celý byt. Takže teď už bydlím sama ve městě a cesta do práce mi vezme plus mínus pul hodinky, většinou jsem tam zbytečně brzy a říkám si, že bych měla vzít pozdější metro, ale nakonec stejně jedu s tím stejným . Ve školce jsme měli teď jen pár dětí a tak se to docela dalo. Máme hodně nových dětí a musím uznat, že těch maličkých je mi líto, pokaždé když křičí 'pappaaaaaaaa.. mammaaaa' :D přece jen je jim pouze rok a půl ! (a některým ani to ne !)

Po práci se mi rozhodně nechce sedět doma, přece jen je krásně a to tady je dost vzácné :D Takže většinou jdu na kafé s holkama a nebo někam s A. :)
Příští středu přiletí Týna z Hradce, tak se těším až se zase uvidíme. Doufám, že ji přemluvím a půjdeme spolu sbírat borůvky do lesa, haha ! 2 komentáře:

  1. krásne fotky :))
    urobíš aj nejaký "flattour"? :))
    sledujem ťa už dlho, ešte z čias, kedy si bola na blog.cz a musím povedať, že ti Švédsko naozaj závidím! :D tiež by som rada niekam pracovne odišla :))

    OdpovědětVymazat
  2. Souhlasím s Andreou, ve všem. Konečně jsem se dočkala článku. Krásné fotky! :)

    OdpovědětVymazat