8. 6. 2015

Smaka på Stockholm

Ahoj ! týden zase za námi (no vlastně spíš další před námi :) ) a já jsem se rozhodla napsat nový článek o super víkendu, který jsme s holkama strávily !

Ve školce to uteklo docela rychle a vzhledem k docela hezkému počasí (no co si budeme nalhávat, my máme max. 16 stupňů nad nulou a vy dvakrát tolik :/ ) bylo fajn trávit s děckama co nejvíce času venku :) V úterý jsme se se Zuzkou konečně rozhoupaly a zašly na koncert DE VET DU do gröna lund.. sice pršelo, ale my jsme si to s deštníkem užily i tak ! :D 
Ve středu jsem měla extra hlídání u Alissy, ve čtvrtek extra hlídání u Sandry a v neděli extra hlídání Edwarda :D (věřte mi, že za ten týden jsem těch dětí měla až nad hlavu :D )

takové dostávám pusinky od Alvy :D :*

Od čtvrtku jsme ve Stockholmu měli takovou akci 'smaka på Stockholm' (ochutnej Stockholm) kde to vypadalo asi jak když je v Česku pouť či hody... Všude bylo spousta stánků s pitím a jídlem z různých zemí světa a lidí mraky... V sobotu taky byl švédský národní den takže všude bylo ještě dvakrát tolik lidí.. spoustu turistů se přišlo podívat na zámek, který byl jako každý rok veřejnosti přístupný zadarmo a taky jsme na kungsträdgården měli spousty koncertů, včetně mých oblíbených 'norlie & KKV' :D takže si dokážete představit jak se mi tam zpívalo s několika deci vína :) :D


Taky k nám dorazil 'magnum pleasure' z čehož jsme s Terkou byly uplně nadšené :D (víte, já miluju magnum :D ) a tenhle jste si mohli svým způsobem vytvrořit podle sebe :)  určit si polevu, posypat si to různými dobrotami atd :D no abych to shrnula, my jsme s Terkou ochutnaly co se dalo :D !

prosím vás, to jídlo jsme nesnědly všechno za jeden den, jen abyste si nemysleli :D

No a teď už je zase další týden, zítra mám Alfreda a Astrid, ve středu koncert Marilyn Manson s Terkou (slíbila jsem jí to !)víkend s holkama a A, atd atd :D no uvidíme :)
Každopádně taky jen tak lehce naznačím (nechci to zakřiknout) že se budu stěhovat brzy do nového bytu :) (staro-nového) ale o tom vám napíšu až příští týden, až to všechno domluvím :) Tak zatím ahoj !! 2 komentáře:

  1. Teda Leni takové chutě mi nedělej před spaním!:D Ten Magnum je naprosto famózní!! Mňam. A počasí to samé u nás..taky závidím všem v čr momentálně :D. Koukám, že si to ve Stockholmu patřičně užíváš, to je dobře!!!:)

    OdpovědětVymazat
  2. I mně zaujalo Magnum! :) Takovou akci bych si taky dala líbit...

    OdpovědětVymazat