20. 6. 2015

Glad Midsommar

Poslední týden přede mnou ♥ v pátek odpoledne letím do Prahy, kde mě vyzvednou naši a pojedeme na návštěvu do Pardubice :)

Poslední týdny jsou rychlé, hodně práce, protože hodně učitelek už má volno, A. taky pořád pracuje a já se taky chystám na veliké stěhování do města :)
Tenhle víkend jsme měli oslavy midsommar (tradiční švédský midsommar probíhá asi takhle: ráno se jdou nasbírat květiny, ze kterých se plete věnec na hlavu, tančí se pod 'májou' a zpívají písničky, pije se hodně moc alkoholu - ten jejich hnusný aquavit, chutná asi jak hnusná slivovice, jí se hodně ryby, vajíčka a šlehačkový dort s jahodama.. No a pořád se zpívá a pije moc :D )
Já jsem byla s holkama u Terky. Je to náš poslední společný víkend, takže si to musíme užít. Jsem na naše věnce moc pyšná ! a i přesto, že hnusně pršelo se nám povedlo udělat nějakou fotečku :D

jedna fotka z gym aby se neřeklo, že nic nedělám :D 

No, dneska mi pomohla Lillie se stěhováním někerých věcí na byt, zbytek odstěhuju s Terkou ve čtvrtek. Teď už počkám na Terezku a dáme si spolu fernet :D haha ! naše poslední společná sobota, tak toho musíme využít :)
No a taky už si plánuju léto v Česku a opravdu se těším :) a nejvíc se těším na to, že tam máte dvakrát tolik stupňů něž my ve Stockholmu, haha :D 1 komentář: