21. 5. 2014

Hello blogspot !

Ahoj, je to měsíc zpátky co jsem napsala poslední článek. Upřímně vám řeknu, že se mi nikdy nechce psát a pořád mi připadá že píšu to stejné. Jenže pak jdu na skype s rodinou atd a v každém hovoru je mi připomínáno, že jsem nenapsala na blogísek a jak často to kontrolují. Tak jsem si při krásném slunečném dni dnes řekla že vám napíšu ať máte radost !

Počasí ve Stockholmu je letní a to uplně:) máme tady +25°C a já už jsem si v neděli stihla spálit záda :D no každopádně není tomu dávno co propšel celý týden v kuse a to se vám pak nechce vůbec nic dělat. Takže tady byl víkend kdy jsme s A. koukali na hokej a seděli v sauně u nás v Lidingö, dny kdy jsem z nudy pekla muffiny, taky jsem zapomněla napsat o Valborg(u). To je takový super čuper den - tento rok to byla středa (prostě poslední duben na první květen) kdy má celé švédsko volno a všichni se jdou opít .. no a tak oni prosím pěkně vítají první máj :D potom Alissa s PO a děckama odletěli do Španělska tak jsem měla volno (ale jen 4 dny) tento víkend jedou do Göteborgu na oslavu narozenin a za mnou přijede z Helsingborgu Maxova aupair Ola. 
Mým původním plánem na dnešek bylo jít nakupovat - potřebuju nové letní šaty a boty no !!:D ale nakonec mě to počasí svedlo na běhání, workout a potom na opalovačku s dobrým pocitem a ledovou vodou s citronem :) Za chvilku půjdu dělat něco do švédštiny a na pohovor do kavárny no zítra mě čeká rozdávání CV ve městě.. mám toho až až. Ani nevím jestli jsem to zmiňovala, ale rodina letí od sprna do ledna do USA a já samozřrejmě chci mít už normální práci :) Taky jsem přemýšlela o bydlení a chtěla jsem si pronajmout byt od Alissy, jenže ten by mě stál tak moc peněz, že bych si to nemohla dovolit. Nakonec mi Alissa s PO nabídli že můžu zůstat u nich do ledna bydlet a starat se o barák mezitím co budou pryč :) Takže mám alespoň jednu starost vyřešenou. A kdyby jste se chtěli zeptat proč nebudu bydlet s A., tak je to jednoduché. A. teď začíná pracovat a nebude mít prvních pár měsíců možnost si dovolit pronajmout někde byt. No a já se rozhodně stěhovat k jeho rodičům nebudu :D 
teď taky plánuju cestu do Česka na pár týdnů, pokud si to budu moc dovolit s prací - jelikož jestli mi něco teď vyjde tak kdoví kdy se domů podíívám ale jinak mám vše naplánované na konec června - místo midsomaru :) 
Jak tak koukám tak můj článek je dlouhej až až, tak hodně štěstí se čtením :D!!

4 komentáře:

 1. Jéé konečně nějaký článek :))) Tak s prací ti přeji hodně štěstí :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Leničko, podle mě rozteš hrozně do krásy, vážně :-) na té fotce jsi úplně ňuňu!!! :-)
  mohu se zeptat, co je to za písmo co máš tady nastavené v článcích jako text?:)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj děkuju!
  a to písmo se jmenuje HANUMAN :)

  OdpovědětVymazat
 4. Juuuj Lenii, aká si len pekná!! :-)

  OdpovědětVymazat