15. 9. 2013

Funny story

Neuvěříte mi, co se nám dneska stalo... 
Máme v obýváku balkon. Je kolem půl3 odpoledne, PO s Alfredem jsou na párty u Vincenta a my s Alissou a Astrid se taky chystáme. Sedím v obýváku a asi na dvě minuty odejdu do pokoje pro boty. Vrátím se a nestačím se divit - MÁME V OBÝVÁKU PTÁKA .. !!  volám: 'Alisso, máme v obvýváku ptáka' a Alissa: 'hahaha to určitě' .. Alissa sejde dolů a začně pištět :D:D  Já jsem si totiž nedělala srandu :D Nevím jak je možné že se ten pták trefil do těch dveří, ale prostě tam byl :D A kdyby to byl alespoň nějaký malý ptáček ale byl strašně veliký a po.sral nám všechno co se dalo. Moje první reakce byla ZAVŘÍT DVEŘE A NECHAT HO TAM :D Alissa ho však chtěla odehnat takže jsme na to šli.. Astrid chudák stála na chodbě a říka 'BIRD, BIRD !! ' (pták, pták !! ) 
Po dlouhé snaze, dostat ho k balkonovym dverim (chudak se zasetkl u okna a nemohl se z tama dostat a kdyz se nahodou dostal pryč trefil se do druhého okna a po.sral záclony :D ) No Alissa nakonec zavolala PO ať se okamžitě vrátí z oslavy. S Alissou jsme obě dvě stály s polštářem v ruce (pro případ, že by  chtěl ten pták zaútočit :D ) a PO jen vzal ručník, hodil ho na ptáka a vynesl ho ven .. tak lehký to bylo !!?? ale kdo mohl vědět, že na nás nezaútočí ! 
No mezitím se pták stačil ještě nejak zranit o stojan na svíčky, zašpinit co se dalo a taky máchat sebou tak, že peří bylo po celým obýváku. 
V šoku jsme byli ještě dlouho, jen PO se smál, že s těma polštářema bychom nic nenadělali a Astrid teď vykládá story jako BIRD, GO AWAY :D  a strašně nám tleskala, když jsme se snažili ho vyprostt z toho okna :D 

to je ona, straka jedna !! 

3 komentáře:

  1. Bože, ty si jsi slepice...

    OdpovědětVymazat
  2. chudák ptáček :/ já bych asi otevřela všechna okna a dveře, co se dá...

    OdpovědětVymazat
  3. :DD taky bych tam stála s polštářem a bránila se

    OdpovědětVymazat