23. 6. 2013

Midsommar

Ahoj, tak první se omlouvám, za svoji neaktivitu, ale nebyl ani nejmenší čas na blog (a to nekecám :D ) Ve čtvrtek večer jsem dorazila ke Kači, dala si večeři, dezert a koukaly jsme na dobu ledovou 4 :D Pak s tím že, ve 12 už musíme jít spát, protože ráno vstáváme, jsme šly do postele a tadááá do 3 ráno jsme si vykládaly a vykládaly a vykládaly.. 
Ale znáte to, za blbost se platí, takže když v 7 ráno zvonil budík, nadšené jsme rozhodně nebyly. Já byla nachystaná rychle a tak sem si mezitím, co Kača se chystala, hrála s děckama :) Vyrazili jsme do Norrköpingu, kde jsme se potkali se Sebastinem a společně jsme busem jeli někam na souostroví, kde už nás vyzvedl Amadeus a jeho táta - LODÍ :D můj první pocit byl asi, že umřu strachy (a to nebylo poprvé co sem jela na lodi :D )  Na místě náš čekala A. mamka a společně i s Kačou jsme se vydali do nejblížší vesnice, kde se tančilo pod májou a oslavoval se letní slunovrat. Poté jsme šli na dokonalý jahodový dort, večeři a pak už se pilo.
Samozřejmě v sobotu ráno se neplánovalo vstávat brzo, ale víte jak to chodí když pijete :D no až byli všichni ready vyrazili jsme na oběd k A. rodičům (což bylo moc milé a poprvé sem ochutnala syrového lososa - bleeeeeee:D ) Následovala procházka, relax a šlo se do blízké vesnice pít.. :) Kači bylo špatně, ale naštěstí tam přišel krasavec, co ugriloval párky, takže později to bylo OK  a můžu říct (snad i za ni ) že to bylo taaaaaakhle moc funny :D V jednu ráno nás vyzvedl lodí A. táta, ale my jsme to nevzdali a pokračovali jsme s pitím (snad po dvou letech jsem si dala rum s colou :-O a vím, že zase si ho nedám :D  ) no naštěstí teď víme, že Švédsko bylo vybudováno dobrýma lidma ! GOOD PEOPLE ! taky, že Lasse má alkoholický problém a v neposlední řadě, že Sebastian je král cestovatelů a nikdo ho nikdy neporazil. No prostě vážně sem si to užila :))
Ááááále jelikož sem usnula někdy kolem půl4 ráno a vstávala v 7 (opět) tak si dnešek teda tolik neužívám - co tím chci říct - jsem fakt chytrá, že jsem si koupila ranní vlak :D ale tak chybami se člověk učí ne ?? Domů jsem se dostala až v půl5, hodila sem sprchu, dala si chleba a čau jdu spát :D .. ale dozvěděla jsem se, že zítra začínám až ve 3, takže se prospím až až a jdu si pustit film o kterém mluvíme celý víkend a zpívame z něj písně - aneb ať žije pitch perfect :D

Nooooooo, teď se zase omlouvám až za moc dlouhý článek, ale tak chtěla jsem se z toho trošku vypsat :)) taky nemáme moc fotek, ale ani nebyl nějak čas na focení.. takže jen tak ve zkratce - nahoře moje ČISTĚ BÍLÉ CONVERSE - ale jak by řekl Sergio 'to je midsomar, bitch :D ' potom nějaká ta klasika s Amadeusem a nakonci jsou lidi tančící okolo májky, která nejde vidět, jelikož nebylo dobré světlo na focení :D4 komentáře:

  1. Tu Vanilkivou Colu si kup, zjistis, ze jsi do ted o nic neprisla a mimochodem mas krasne ciste boty, taky si chci v Anglii koupit Converse bile a TOMS, ale nosit je tady fakt nehodlam, kdyz nikdy nevim, kdy zacne prset a bude blato :D Jde videt, ze sis to uzila :)

    OdpovědětVymazat
  2. Super výlet koukám, znám tohle povídání povídání, najednou je strašně hodin, naví když další den se musí vstávat, tak je to hruza :D ale sranda mu být. Ty tvoje conversky vypadají hezky :D ale určitě se umejou :)

    OdpovědětVymazat
  3. Jéé chudáci boty:D:( a je fajn,že si takhle užíváte:))

    OdpovědětVymazat