7. 3. 2013

AUPAIR

aneb - hledám za sebe náhradu :D .. jelikož chci po létě studovat (byla bych ráda kdyby to vyšlo, ale nepočítám s tím :D ) nebo si najít práci JAKO OPRAVDOVOU PRÁCI ve Stockholmu, tak potřebuju někoho, kdo by měl zájem o to, stát se aupair u mé rodiny .. ! Jelikož je teď Anna těhotná, tak potřebují aupair i nadále a já už se prostě chci postavit na vlastní nohy. 

a teď něco o rodině (i když čtenáři mého blogu už to ví :D )
- rodiče mají smysl pro humor, jsou milí, komunikativní, mají zdravý životní styl. 
-Bydlí ve velikém baráku ve vesnici Strandbaden - kousek od velkého města Helsingborg. (od tama je to kousek do Malmö, Ängelholmu, Båstadu, nebo taky trajektem do Dánska, hodinka cesty vlakem na letiště do Dánska)
- dítě je dokonalý Max ! v červnu bude mít dva roky. Nikdy nebrečí, furt se směje je šťasný. Miluje být venku a nejlepší je, že si umí hrát sám, takže u něj nemusíte pořád poskakovat :D jí všechno co mu dáte a hlad má pořád takže není žádný problém, že by ste ho museli nutit :D

NO A VÍCE INFORMACÍ VÁM PODÁM, POKUD BUDETE MÍT ZÁJEM - kontaktujete mě na FB a nebo na emailu: LenkaZbrankova@seznam.cz :) můžu zaslat fotografie, odpovědět na všechny otázky a taky  přímý kontakt na rodinu :)6 komentářů:

 1. Kdybych měla už po škole tak neváhám a jedu! :)

  OdpovědětVymazat
 2. kdybych nebyla v devítce a nebylo mi 15, okamžitě to beru!! :-) :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Kdybych byla starší tak beru hned :D

  OdpovědětVymazat
 4. achjooo,proč tady mam honziňáka?!:D TAK MOC BYCH CHTĚLA ♥ snad další rok!!

  OdpovědětVymazat
 5. Hned bych jela, být to v Anglii a nemít tu přítele. :D

  OdpovědětVymazat
 6. Hned bych jela, mít dokončenou střední :D Tvoje rodina na mě z článků působí příjemně, sakra! :D

  OdpovědětVymazat