14. 2. 2013

Glad alla hjärtans dag !!!!

aneb - krásný valentýn :) Švédsko je originál a jejich 'valentýn' se nejmenuje tak jak všude jinde ale nazývá se ALLA HJÄRTANS DAG - což v doslovném překladu znamená  'celý srdíčkový den' ♥ roztomilé :D já můj srdíčkový den prožiju zřejmě ve stresu, plánováním co se zítřkem atd.. :D no a večer je ta slavnostní Drömljus party - tak uvidíme jak to vlastně všechno dopadne :) 

- glad alla hjärtans dag blogger ! Sverige är original och Valentines day heter 'alla hjärtans dag' vad sööööt♥ min alla hjärtans dag hmmm.. jag måste planera, vad ska jag göra imorgon. - imorgon kväll ska vi gå till HBG. Där är drömljus party - so jag hoppas imorgon blir en god dag !:)10 komentářů:

 1. Ja Valentyna poprve slavim:D pripaam si divně:D jinak si ten zitrřek s A. užijte:)) a to jiidlo..doooprdele,takovou chut na Nutelu jsem uz dlouho nemela:D sjuupr- kvuli te fotce budu muset zvednout svuj linej zadek a dojit si do obchodu pro tu Nutelu a cerealie, jinak umřu na slintani:D

  OdpovědětVymazat
 2. jůů. tak ti závidím švédsko a švédštinu :D .. chodíš tam do nějaké jazykové školy?? :)

  OdpovědětVymazat
 3. To je hezké. x) Já Valentýna nijakne slavím, i když bych měla s kým. Nechci mít od někoho nadiktovaný den, když svému drahému míám vyznávat lásku, přece to můžu dělat kdy chci během roku. x) Ale je fajn, že někteří lidi jsou na sebe v tento den milejší. Jenže je smutné, že to dělají právě jen proto, když jim to říká nějaký den v kalendáři.

  OdpovědětVymazat
 4. Jé srdíčkový den to je úžasný :D

  OdpovědětVymazat
 5. celý srdíčkový den, to je fakt krásný! :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Tak vítej na blogspotu snad se ti tu bude dařit Leni:)) Jináč srdíčkový den zní vážně hodně roztomile :D:))

  OdpovědětVymazat